SPRZĘT KOMPUTEROWY

„ELEKTRONIKA” prowadzi sprzedaż sprzętu komputerowego i urządzeń peryferyjnych klasy popularnej, średniej i wysokiej oferując produkty renomowanych firm, takich jak:
IBM, HEWLETT- PACKARD, FUJITSU, DELL, LENOVO, TOSHIBA, ACER, ADAX, PANASONIC, CANON, EPSON, SAMSUNG, OKI, APC, LEXMARK, ADAPTEC, PHILIPS, SONY, IIYAMA, LG i wielu innych.

OPROGRAMOWANIE

W ofercie firmy znajdują się m. in.:

  • systemy operacyjne dla stacji roboczych i serwerów firm Microsoft i Novell
  • produkty czołowych producentów oprogramowania Microsoft, Novell, Corel, Symantec, Adobe, Computer Associates.
  • oprogramowanie wspomagające sprzedaż i zarządzanie dla przedsiębiorstw, hurtowni i sklepów firmy ASSECO-WAPRO WF-MAG oraz COMARCH CDN
  • oprogramowanie klasy ECM Enterprise Content Management firmy ELO Digital Office do kompleksowej obsługi obiegu dokumentów w każdej firmie
  • system informatyczny wspomagający gromadzenie i przetwarzanie pomiarów skanerowych arkuszy testowych

 

INSTALACJA SIECI LOKALNYCH

Ważnym obszarem działania firmy jest instalacja systemów sieciowych. Wykonaliśmy przeszło 200 małych i dużych instalacji lokalnych sieci komputerowych opartych na przewodach miedzianych i światłowodowych zarządzanych systemami operacyjnymi UNIX, Novell oraz WINDOWS. Nasze instalacje tworzymy w oparciu o sprzęt i urządzenia czołowych producentów światowych (MOLEXMOD-TAP, MADEX, BKT-ELEKTRONIK, CABLETRON, 3COM, INTEL, SMC, D-LINK, MOTOROLA, CISCO, XIRCOM, ALLIED TELESYN i innych). W połączeniu z fachowością i doświadczeniem naszych pracowników daje to gwarancję solidnego i profesjonalnego ich wykonania a użytkownikom zapewnia efektywną i niezawodną pracę.

SERWIS

Jednym z obszarów aktywności ELEKTRONIKI jest profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny sprzętu mikrokomputerowego, urządzeń peryferyjnych i instalacji sieciowych.
Posiadamy bogate doświadczenie w naprawach komputerów przenośnych.

W chwili obecnej wykonujemy naprawy gwarancyjne następujących produktów:
-PANASONIC – monitory, drukarki, komputery przenośne
-STAR – drukarki
-POSNET - drukarki i kasy fiskalne (posiadamy techników z uprawnieniami dot. fiskalizacji)

USŁUGI INFORMATYCZNE I OUTSORCINGOWE

Bardzo ważnym i stale rozwijanym działem jest dział usług informatycznych. Zajmujemy się konfiguracją systemów i aplikacji, administracją, a także naprawą i usuwaniem awarii systemów informatycznych.
W ciągu ponad dziesięcioletniej działalności „ELEKTRONIKA” zdobyła dużą grupę stałych klientów. Należą do nich uczelnie, banki, przedsiębiorstwa, urzędy administracji samorządowej. Z wieloma z nich podpisaliśmy stałe umowy na obsługę systemów informatycznych.

powrót

   l     Start   l    Oferta   l     Serwis   l    Nasi Klienci   l    Certyfikaty   l    Kontakt   l    O Nas   l    Poliyka prywatnosci   l   
© 2003 Elektronika Sp. z o.o., Odwiedziny tego serwisu WWW oznaczają zgodę na warunki korzystania. www.grupa26.pl